AUTODOPRAVA - KONTEJNEROVÁ DOPRAVA - AUTO S HYDRAULICKOU RUKOU

Doprava materiálů od 0,1t do 30tun sypkých materiálů na vozech se sklápěním. Dopravujeme stavební materiály, zeminu, suť. Prostě cokoli dle Vašeho přání.

Kontejnerová doprava od nás pro Vás. Disponujeme kontejnery do 18 tun nosnosti. Veškeré kontejnery mají plně otvíratelné zadní čelo, pro lepší manipulaci při nakládání. Dle Vašich přání na Vámi určenou hodinu a místo přistavíme a odvezeme kontejner. S tímto je spojena také možnost kdykoli přistavit kontejnery, které máme k dispozici. Zde můžeme dokázat naši flexibilitu. Náš online pracovník, na telefonu, je po domluvě schopen naplněný kontejner odvézt.

Práce prováděné pomocí hydraulické ruky: Hydraulickou ruku lze využít nejen pro naložení a složení nákladu, ale také přímo k jeřábování. Výhodou oproti klasickým jeřábům je, že hlava ramene je výrazně menší. Díky tomu je možné pracovat ve stísněných prostorech. Pro práci s hydraulickou rukou je možné využít dálkové ovládání. Tímto způsobem může být obsluha přímo u břemene a sama si může zajistit přivázání a odvázání břemene. Samozřejmostí je, že pro provádění jeřábnických prací, je auto vybaveno vázacími prostředky v plné nosnosti hydraulické ruky. Ve výbavě auta jsou lanové, textilní a řetězové vázací prostředky.

 

NÁKLADNÍ DOPRAVA - NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

608 968 464

info@vykop.cz